Code Center Code Center

مانی اوردر money order

سفارش مانی اردر و پرداخت آنلاین

مانی اوردر money order

سفارش مانی اردر و پرداخت آنلاین

۴ مطلب در تیر ۱۳۹۴ ثبت شده است


توجه: پر شدن لیست شغلی برنامه نویسان کامپیوتر ۱۶ اکتبر ۲۰۱۴

از اول ماه می سال ۲۰۱۴ لیست ۵۰ شغلی برنامه جدید اسکیل ورکر فدرال متقاضی می پذیرد.

سول و جواب:
آیا می توان بدون آیلتس تشکیل پرونده داد؟ 
خیر، ولی می بایستی آماده کردن پرونده را هر چه سریعتر شروع کرد. در حین آنکه شما امتحان آیلتس را می دهید، مدارک دیگر از جمله ارزیابی مدرک تحصیلی که خود ۴ تا ۶ هفته زمان می برد را آماده می کنیم.
با این وصف بعد از گرفتن آیلتس شما، دیگر وقتی تلف نمی شود. و با توجه به سهمیه خوب امسال، شما زمان مناسبی را دارید که آیلتس و ما بقی مدارک را آماده کنید.

ظرفیت پذیرش ۲۵ هزار که در هر گروه شغلی ۱۰۰۰ پرونده می باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ تیر ۹۴ ، ۰۱:۴۱
مهدی قاسمی
لیست مشاغل مورد نیاز اسکیل ورکر کبک برای سال جاری ۲۰۱۳ اعلام شد 

بر همین اساس ، جهت سال جاری ، تعداد ۲۰۰۰ پرونده را پذیرش می نمایند 

لیست مشاغل را در آن لینک می توانید مشاهده نمایید.

در صورت تمایل به باز کردن پرونده لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.

کبک با وسعتی تقریباً برابر ایران بزرگترین و از نظر جمعیت دومین ایالت کانادا به شمار می آید. زبان رسمی کبک فرانسه و بزرگترین شهر آن مونترال است. مونترال بزرگترین شهر فرانسه زبان جهان پس از پاریس می باشد. ضمن اینکه این شهر تعداد بسیار زیادی جمعیت انگلیسی زبان نیز دارد. کبک پس از اُنتاریو مهمترین قطب صنعتی کانادا به شمار میرود و بسیاری از صنایع و معادن کانادا در این ایالت قرار دارند. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ تیر ۹۴ ، ۰۰:۲۵
مهدی قاسمیاطلاعیه مهاجرت سرمایه گذاری فدرال
در حال حاضر دولت فدرال پرونده های این کتگوری را قبول نمی کند. اطلاعات زیر در مورد شرایط آخرین باری که این کتگوری باز بود می باشد. 
با تشکر، مهران حلوی

قابل توجه شما عزیزان- به دلیل بسته بودن سرمایه گذاری فدرال و کبک در حال حاضر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فقط از طریق دولت های استانی انجام میپذیرد.

کانادا از مهاجران بازرگانی که از توانایی مالی و شخصی و همچنین منابع
مورد نیاز برای سرمایه گذاری یا تاسیس واحدهای تجاری برخوردارند ، استقبال می کند متقاضیان سرمایه گذار می بایست حداقل 1،600،000 دلار سرمایه خالص داشته باشند. آنها باید 800،000 دلار سرمایه گذاری کنند و آن را به اداره کل درآمد کانادا تحویل دهند. این سرمایه به تدریج به استانها و مناطق کانادا تخصیص داده می شود. این دولتها از این وجوه برای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی استفاده خواهند کرد. کل این سرمایه (بدون احتساب سود) پس از حد اکثر ۵ سال و 2 ماه به سرمایه گذار بازپرداخت می شود. بازپرداخت این پول توسط دولت های استانی و منطقه ای تضمین می شود. 


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ تیر ۹۴ ، ۰۵:۲۳
مهدی قاسمی


روابط ایران و کاناداروابط خارجی ایران و کانادا از سال ۱۳۳۳ (۱۹۵۵ میلادی) آغاز شد، گرچه در این مدت بدلیل عدم تاسیس سفارت در ایران، امور توسط سفارت بریتانیا در تهران صورت می‌گرفت. پس از بازدید یک هیات دیپلماتیک کانادایی از ایران در ۱۳۳۷ این کشور سفارت خود را دو سال بعد در تهران تاسیس کرد.

روابط دو کشور در پی تنش‌های بوجود آمده پس از انقلاب ۵۷ در سال ۱۳۵۹ قطع شد[۱] و این وضعیت تا سال ۱۳۶۹ که سفارتخانه‌های دوکشور بازگشایی شد ادامه داشت. مبادله سفیر میان دو کشور در سال ۱۳۷۴ صورت گرفت.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۰ تیر ۹۴ ، ۰۴:۱۹
مهدی قاسمی