Code Center Code Center

مانی اوردر money order

سفارش مانی اردر و پرداخت آنلاین

مانی اوردر money order

سفارش مانی اردر و پرداخت آنلاین

تصمیم بیرحمانه دولت فدرال

چهارشنبه, ۹ مهر ۱۳۹۳، ۰۱:۲۱ ب.ظ


مثل اینکه شنیدن اخبار شوکه کننده درباره مهاجرت به کانادا در ماه مارس تمامی ندارد!

در روز 29 مارس، دولت کانادا اعلام کرد، بمنظور کم کردن انبوه متقاضیان موجود در صف انتظار مهاجرت، در گروه متخصصین فدرال، کلیه تقاضاهای مربوط به قبل از 27 فوریه 2008، را رد کرده و مبالغ دریافتی بابت بررسی پرونده را به آنها مسترد می کند. تصمیمی که بیشتر شبیه راه حل های معجزه آسای بانک مرکزی خودمان برای کاهش نرخ ارز است. حذف صورت مساله آن هم با یک مایع پاک کننده قوی!

نوشته را طولانی نمیکنم. اصل خبر را به فارسی از اینجا بخوانید

فرض کنید مدارک لازم ، منجمله هزینه بررسی پرونده که معادل حقوق یک یا دو ماه یک Skilled Worker در ایران است را بی عیب و نقص برای کانادا فرستاده اید. (تازه اگر 3-4 هزار دلار پول وکیل نداده باشید!) بعد از مدتی فایل نامبر به درب منزل شما میاید و در آن اطمینان خاطر داده شده که کار شما در جریان است و 50-60 ماه دیگر عازم کانادا خواهید بود. شما خوشحال از اینکه استارت یک تغییر بزرگ را در زندگی خود زده اید، از همان فردای دریافت فایل نامبر ناخود آگاه و بدون توجه به اخطاری که در نامه همراه با فایل نامبرتان دریافت کرده بودید، همه برنامه های زندگی خود را طوری تنظیم میکنید که مطابق با مهاجرت  شما به خاک کانادا باشد، حتی ساعت خود را به وقت کانادا میزان خواهید کرد.

اکنون نزدیک به 6 سال از آن زمان گذشته و شما با دیدن دوستان و فامیلتان که یکی پس از دیگری بلیط بدست، گودبای پارتی گرفته اند کم کم نگران وضعیت پرونده خود میشوید که ناگهان خبر میدهند که چون روند رسیدگی به پرونده شما خیلی طولانی شده بود، ما شما را کلا حذف میکنیم و بهتر است قید مهاجرت را بزنید تا سر ما خلوت تر بشه و همش تحت فشار وجدان و ایمیل های پیگیری شما نباشیم!

باید آفرین گفت به اینهمه درایت و هوش در حل مسائل!

مسلما اخذ اقامت دائم یک کشور دیگر یک امتیاز است و حق نیست که بتوان گفت گرفتنی است و کانادا هم این اختیار را دارد که هر وقت خواست بتواند مهاجر بپذیرد یا نپذیرد اما مساله ای که از این ببعد پیش خواهد آمد شکست دیوار اعتماد بین متقاضیان مهاجرت و دولتمردان کانادا است و از آنجا که مساله مهاجرت در کانادا نه فقط یک مساله برون مرزی است، بلکه پدیده ای است کاملا تاثیر گذار بر روابط مردم داخل کانادا و دولت و همچنین محل مناقشه بزرگی بین احزاب رقیب.

و اما متقاضیان مهاجرت در داخل ایران: تنها راه پیشنهادی این است که به هیچ سیستم مهاجر پذیری اعتماد نکنید و تا از پلکان هواپیما پیاده نشده اید مطمئن نباشید که به خاک آن کشور رسیده اید! اگر واقعا میخواهید به کشوری دیگر مهاجرت کنید، تمام تلاش خود را بکنید و برای حداقل 2 مقصد یا دو سیستم مجزای مهاجرتی همزمان و بطور موازی اقدام نمایید. و هیچ فرصتی را در زندگی بخاطر مهاجرت از دست ندهید.

برای خرید مانی اوردر اینجا کلیک کنید.


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">