Code Center Code Center

مانی اوردر money order

سفارش مانی اردر و پرداخت آنلاین

مانی اوردر money order

سفارش مانی اردر و پرداخت آنلاین

چه زمانی هزینه بررسی پرونده مهاجرت برداشت می گردد؟

چهارشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۲۲ ق.ظ

زمان


عزیزان تعداد زیادی سوال می کنند که چه هنگام می توان فهمید که هزینه بررسی پرونده مهاجرت به کبک یا فدرال یا ... برداشت شده است؟

یا به عبارت دیگر :

چه وقت می توان فهمید که پرونده بدون مشکل برای صدور فایل نامبر رفته است؟

 

این مساله به روش پرداخت هزینه ربط دارد :

اگر از کردیت ، کارت معتبر کانادایی جهت واریز هزینه استفاده کرده باشید ، اکثر اوقات تا زمان صدور فایل نامبر باید صبر کنید تا صاحب حساب به شما اطلاع دهد که هزینه از حسابش کسر شده است .

ولی اگر از مانی اردر استفاده کرده باشید، معمولا ۲ تا ۳ هفته پس از رسیدن پکیج مدارکتان به سفارت ، تکنسین هایی مسئول جدا کردن مانی اردر ها و زدن مهر تاریخ دریافت مدارک هستند که مانی اوردر را از پرونده جدا می کنند و برای نقد شدن ، به واحد مالی خود تحویل می دهند و پرونده را در صف صدور فایل نامبر قرار خواهند داد . اگر در این مرحله مانی اوردر دارای اشکالاتی نظیر غیر کانادایی بودن ، خدشه ، و یا عدم اعتبار زمانی باشد، مراتب معمولا با ایمیل به متقاضی اطلاع داده خواهد شد و با دادن فرصت ۲ تا ۳ ماهه از وی تقاضای مانی اوردر جدید و یا شماره کردیت کارت جدید خواهند کرد.

 

بنابراین چنانچه حدودا پس از ۱ ماه و نیم از ارسال پرونده با مانی اوردر، خبری از سفارت نشد ، می توانید مطمئن باشید که پرونده تان از بابت پرداخت مالی بدون هیچگونه مشکلی پیش رفته است و باید تا فایل نامبر منتظر دریافت خبر از سفارت باقی بمانید و نگرانی نداشته باشید. به عبارت دیگر:

No News, ….. Good News

البته در مواردی که مرجع صادر کننده مانی اردر کانادایی یک بانک باشد، می توانید با تماس با آن شعبه از تاریخ نقد شدن مانی اوردر مطلع شوید. که البته به ندرت براحتی پاسخ قانع کننده ای می دهند و نمیتوان روی این روش حساب باز کرد.

(طبق اعلام سایت مهاجرتی کبک، مراجع رسمی صدور مانی اوردر کانادایی مورد قبول سفارت به سه دسته تقسیم می شوند:

1: ( اداره پست کانادا، 2: بانک های کانادایی، و 3: موسسات مالی کانادایی )


برای خرید مانی اوردر اینجا کلیک کنید.


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">